VÝPRODEJ

KONTAKTY

YoYoMania s.r.o.
Na Městečku 50
66407 Pozořice
info@yoyomania.cz

Doporučujeme:


NEJOBLÍBĚNĚJŠÍ

Vítej!

Pokud ses už v té hromadě yoyí, co se dnes dá koupit zamotal a nevíš, jaké je dobré pro tebe, jsi su správně. V této kategorii ti doporučíme nejprodávanější a nejpovedenější yoya pro každou úroveň.

Yoya z téhle kategorie jsou už prověřeny roky praxe. Nemusíš se tedy bát, že bys tu koupil něco, čeho bys později litoval.


Začátečníci:

  • ONE - Oneko je nejen nejlepší začátečnické (responsivní/vracecí) yoyo. Balení zároveň obsahuje druhé ložisko, takže až se všechny začátečnické triky naučíš, jen ho vyměníš a dostaneš yoyo pro pokročilé (neresponsivní - neubude se už vracet na trhnutí, ale přes bind).
  • WHIP - Jedno z nejlevňejších yoyí. Pokud už sis yoyo zkoušel třeba u kamaráda a naučil se bind (smyčku, kterou vrátíš nevracecí yoyo do ruky), nemusíš si kupovat začátečnické yoyo, ale rovnou yoyo pokročilé, jako je právě Whip.

Středně pokročilí:

  • Replay - Replay (nebo Replay PRO) je jednoznačně jedno z nejlepších plastových yoyí (důkazem je, že s ním Gentry Stein vyhrál mistrovství Ameriky). Má těžší, ale hravý feel, který určitě potěší kdejakého středně pokročilého yoyera.
  • Aethyr - Kvalitní a spolehlivé kovové yoyo z nižší cenové kategorie (a dostaneš k němu ložisko zdarma). Tím, že je yoyo kovové, má lepší stabilitu a delší sleep time. Aethyr má navíc povedený beatblast (povrchovou úpravu), který odpouští drobné chyby při yoyování a umožňuje delší fingergrindy.
  • Kilter - Dlouhodobě jedno z nejdoporučovanějších yoyí pro středně pokročilé. Není drahé, je spolehlivé, a celkově nabízí všechno, co může středně pokročilý yoyer potřebovat. (a taky dobře vypadá)

Pokročilí:

  • Rogue/Vanquish - Obě dvě jsou spolehlivá kovová yoya pro pokročilé, se kterými se nemusíš být vyrazit na soutěž. Obě jsou taky dostupné v povedených barevných kombinacích, a nestojí miliony.
  • Shutter - Velmi populární yoyo navržené, již zmíněným, mistrem světa Gentrym Steinem, což je samo o sobě záruka určité kvality. Právě s tímto yoyem se Gentrymu podařilo vyhrát mistrovství světa. Stojí přitom jen něco málo přes 1 000 Kč.
  • Shift/Rave - Oba dva kousky jsou už yoya vyšší cenové kategorie (kolem 2 000 Kč). Jsou to bimataly (yoyo má zátěžové kroužky z jiného kovu), což je dělá stabilnějšími a spolehlivějšími. Rave je lehčí, hravější a také rychlejší, kdežto Shift působí v ruce robustněji a solidněji.

 

Yoyí je ale na trhu celá řada. Tohle je jen výběr těch, které vyhovují většině. Pokud už nejsi začátečník a dokážeš říct, které yoyo ti sedne, nemusíš nutně hledat v téhle kategorii. Můžeš si projet celou kategorii "Yoyo", a najít takové, které sedne právě tobě.

Aktualizováno: 20. 2. 2017

Řadit podle 
Výrobce 

Původní cena 799 Kč

Cena 500 Kč

imgCena 750 Kč

imgCena 255 Kč

img


Původní cena 2 000 Kč

Cena 1 500 Kč

img


Původní cena 450 Kč

Cena 300 Kč

imgCena 850 Kč

imgCena 1 300 Kč

img


Původní cena 1 150 Kč

Cena 900 Kč

imgCena 750 Kč

imgCena 850 Kč

img

MTI2YWI3Z